درباره ما

از گذشته تا به امروز تغییر دمای محیط برای انسان موضوعی بسیار مهم بوده است. همواره بشر دغدغه نگه‌داری از محصولات غذایی، دارویی و… در فصول کمیاب سال را توسط سردخانه و تونل‌های انجماد را داشته تا بتواند در فصل فراوانی آن را نگه‌داری و ذخیره کرده و زمان نیاز آن را مصرف نماید.

همچنین همیشه در تلاش بوده است تا در زمستان و سرما، دما و شرایط محل زندگی، کسب و کار و… را در حد مطلوب بالا برده و در تابستان و گرما نیز آن را تهویه و خنک نماید که برای رسیدن به این هدف از تجهیزات  و سیستم‌های سرمایشی مانند چیلر، پکیج یونیت، هواساز و داکت اسپلیت بهره گرفته است. برای رسیدن به این مهم از راهکارها و تولیدات بسیاری بهره برده تا بتواند به دمای مطلوب دست یابد.

تهویه مدرن نیز با ارائه خدمات بر اساس علوم روز تبرید و تهویه مطبوع، مطابق با استانداردهای جهانی و با بکارگیری جدیدترین قطعات و تولیدات برندهای مطرح روز مانند دنیا همواره می‌کوشد تا محصولاتی مطابق با تکنولوژی روز دنیا و نیاز مصرف‌کنندگان طراحی و تولید کرده و روانه بازار نماید.

تهویه مدرن برای مس کندانسور و اواپراتورهای خود از لوله‌های شرکت مس قائم و از ورق‌های شرکت آلمینیوم پارس جهت پلیت کویل‌های خود استفاده می‌کند که مرغوب‌ترین برند در محصولات فوق هستند. همچنین تهویه مدرن جهت تجهیز دستگاه‌های خود به فن قدرتمند و با کیفیت گامی بزرگ برداشته و با شرکت‌های زیلابگ، رزنبرگ، السا و دمنده که بنام‌ترین در عرصه تولید فن‌های مکنده و دمنده هستند، وارد همکاری شده است.

شرکت تهویه مدرن برای کمپرسور یونیت و سیستم‌های تهویه مطبوع مانند چیلر، روفتاپ پکیج، از محصولات شرکت‌های بیتزر(BITZER)، بوک(BOCK)، دانفوس(DANFOSS)، فراسکلد(FRASCOLD)، دورین(DORIN)، کوپلند(COPELAND) و رفکامپ(REFCOMP) که یکه تازه صنعت تولید کمپرسور هستند استفاده می‌کند.

تجهیزات مکانیکی نصب شده توسط تهویه مدرن بر روی یونیت، چیلر، پکیج یونیت و … همگی از برندهای مطرح و با کیفیت دانفوس و کستل است.

تابلو برق بسته شده روی همه سیستم‌ها اعم از هواساز، چیلر، پکیج یونیت و سردخانه (سردخانه‌های بالا و زیر صفر) شامل قطعات تولیدی برندهای زیمنس (SIEMENS) و اشنایدر (SCHNEIDER) آلمان، ال‌اس LS و هیوندای (HYUNDAI) کره و دانفوس (DANFOSS) ایتالیا می‌باشد.